Centralna Liga Juniorów U-15
AP TALENT BIAŁYSTOK 0:4 Escola Varsovia Warszawa

W meczu 3 kolejki CLJ U-15 rozegranym 23.03. na stadionie miejskim w Białymstoku zespół AP TALENT uległ Escoli Varsovia Warszawa 0:4. Do 66 minuty nic nie wskazywało na to, że końcowy rezultat będzie tak wysoki. Co prawda przyjezdni dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nasz zespół grał czujnie i skutecznie w defensywie. Ponadto w ofensywie stworzyliśmy 3 dogodne sytuacje do zdobycia goli jednak na przeszkodzie stawał świetnie dysponowany tego dnia bramkarz ze stolicy.
Kiedy wydawało się, że mecz może zakończyć się bezbramkowym remisem, przyjezdni zdobyli gola po uderzeniu z rzutu wolnego z 18m. po kontrowersyjnej decyzji sędziego o faulu naszego zawodnika. Po tym zdarzeniu w naszym zespole coś „pękło”. Efektem tego była utrata kolejnych 2 bramek w przeciągu 8 minut. Czwarta padła po kontrataku w doliczonym czasie gry.
Reasumując: sprawdziła się piłkarska prawda o tym, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Jednak z przebiegu gry wynik końcowy jest zbyt wysoki. Nie poddajemy się i walczymy dalej!
Kolejne spotkanie rozegramy również „u siebie”, w sobotę 30 marca o 13:30 na stadionie miejskim w Białymstoku. Zapraszamy!
Z tego miejsca dziękujemy za doping w ostatnim meczu i zachęcamy do dalszego wspierania naszych zawodników
Skład: Kuczyński – Rosik (70″ Chmielewski), Onacik, Karłowicz, Hołowacz, Markiewicz, Kajewski, Wolny (64″ Filimoniuk), Tarasiuk, Żuberek, Jaśkiewicz (76″ Pawnuk)