Podsumowanie weekendu 18-19.05 !

Kolejny weekend rozgrywek za nami!

W Centralnej Lidze Juniorów U-15 podopieczni Trenera Mateusza Woronieckiego pewnie pokonali PGE GKS Bełchatów 3:1. Mimo, że zwycięstwo cieszy – pozostaje niedosyt po spotkaniu, które powinno skończyć się zdecydowanie wyższym wynikiem. Najwyższą wygraną naszych młodych piłkarzy było zwycięstwo 8:0 rocznika 2008 nad drużyną Hetman Białystok! Brawo chłopcy!

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań!

Rocznik 2002/2003 
B1 I Liga wojewódzka – 10 kolejka
📅 17.05.2019 🕚 17:30
🏟  Miejsce: Słoneczna 1
AP Talent Białystok 5:0 Narew Choroszcz


📅
 18.05.2019 🕚 11:00
🏟  Miejsce: Słoneczna 1
AP Talent II Białystok 1:0 MOSIR Grajewo


Rocznik 2004
 
C1 Centralna Liga Juniorów U-15 – 12 kolejka
📅 18.05.2019 🕐 13:30
🏟  Miejsce: Słoneczna 1
 AP Talent Białystok 3:1 PGE GKS Bełchatów


Rocznik 2005
 
C1 II Liga Wojewódzka – 6 kolejka
📅 18.05.2019 🕐 11:00
🏟  Miejsce: ul. Świętokrzyska, Białystok
MOSP Białystok 2:4 AP Talent II Białystok

Rocznik 2006 
D1 I Liga Wojewódzka – 10 kolejka
📅 19.05.2019 🕙 10:00
🏟  Miejsce: Boisko Pieczurki
➡️ AP Talent II Białystok 1:1 MOSP Białystok

Rocznik 2006 
D1 II Liga Wojewódzka – 6 kolejka
📅 18.05.2019 🕒 12:00
🏟  Miejsce: ul. Mariańska 31, Sokółka
Falcon Sokółka 1:4 AP Talent Białystok

Rocznik 2007 
D2 I Liga Wojewódzka – 7 kolejka
📅 18.05.2019 🕙 15:00
🏟  Miejsce: Wojska Polskiego 17, Suwałki
❌ AP Wigry Suwałki 1:0 AP Talent Białystok

Rocznik 2008 – E1 Orlik grupa 5 (E) – 3 kolejka
📅 18.05.2019 🕙 08:00 – rozpoczęcie turnieju
🏟  Miejsce: Słoneczna 1, Białystok
AP Talent Białystok 3:0 Junior Białystok
AP Talent Białystok 3:0 AP Talent II Białystok
AP Talent Białystok 8:0 Hetman Białystok
AP Talent Białystok 1:0 Akademia Techniki Białystok
AP Talent II Białystok 1:0 Hetman Białystok
➡️ AP Talent II Białystok 0:0 Akademia Techniki Białystok
❌ AP Talent II Białystok 0:1 Junior Białystok

Rocznik 2009 
E2 Orlik grupa 4 (D) – 3 kolejka
📅 18.05.2019 🕙 16:30 – rozpoczęcie turnieju
🏟  Miejsce: Boisko Budowlanki ul. Słonimska 47, Białystok
❌ AP Talent Białystok 0:1 Junior Białystok
✅ AP Talent Białystok 4:0 Akademia Malucha Białystok
AP Talent Białystok 6:1 MOSP Białystok

Rocznik 2010 
F1 Żak grupa 2 (B) – 2 kolejka
📅 17.05.2019 🕙 18:30 – rozpoczęcie turnieju
🏟  Miejsce: Boisko Budowlanki ul. Słonimska 47, Białystok
AP Talent Białystok 5:0 APN Hattrick Białystok
AP Talent Białystok 5:0 AP Talent II Białystok
AP Talent Białystok 4:3 Akademia Malucha Białystok
❌ AP Talent II Białystok 0:3 APN Hattrick Białystok
❌ AP Talent II Białystok 0:5 Akademia Malucha Białystok