NABÓR

Zapraszamy !!!

     Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w treningach piłki nożnej naszej Akademii. Rodzice wraz ze swoimi pociechami, które poraz pierwszy chcą przyjść na zajęcia, mają możliwość sprawdzenia czy dziecko jest zadowolone i chętne do zabawy. Pierwszy i drugi trening jest nieodpłatny.

 

 Akademia Piłkarska „Talent” informuje że sezon piłkarski w Akademii trwa od 1 sierpnia do końca roku szkolnego następnego roku i za te miesiące należy dokonywać opłaty.

Dzień rozpoczęcia treningów to pierwszy trening w miesiącu zgodnie ze swoim rocznikiem ( grupą w danym roczniku ). Nowi zawodnicy rozpoczynają treningi od grupy 1 lub 2 – w zależności od rocznika.

 

       Dzieci mają czas do zapoznania się z warunkami panującymi podczas naszych zajęć. Po tym czasie rodzice chętnych młodych piłkarzy, którzy chcą kontynuować karierę sportową, otrzymują oświadczenie do wypełnienia o przynależności do Akademii Piłkarskiej Talent. Osoby, które przystąpią do Akademii muszą posiadać zaświadczenie lekarskie, na którym będzie potwierdzony brak przeciwwskazań do czynnego uprawiania sportu. Zadeklarowany młody zawodnik na wstępie otrzyma treningową koszulkę z logo Akademii, którą prezentujemy poniżej (czerwona lub granatowa). Jest także możliwość zakupu całego kompletu strojów. Informacje u trenerów Akademii. Zapraszamy.


DOKUMENTY DO POBRANIA:

Deklaracja przystąpienia do Akademii Piłkarskiej Talent – pobierz