Zarząd Akademii Piłkarskiej „Talent” Białystok z wielką przyjemnością chciałby poinformować, iż Adrian Duchnowski zasilił szeregi ekstraklasowej Wisły Płock!

To kolejny wychowanek naszej Akademii, który trafił do zespołu polskiej Ekstraklasy i który będzie miał szansę na rywalizację wśród najlepszych piłkarzy w naszym kraju.

17-letni Adrian Duchnowski przez wiele lat był kapitanem i ostoją defensywy drużyny prowadzonej przez trenera Piotra Matysa. Charakterny, ambitny, waleczny i nieustępliwy – to przymiotniki jakimi bez wątpienia można określić byłego już gracza Akademii Piłkarskiej Talent Białystok. Urodzony w 2002 roku Duchnowski jest z pewnością jednym z najlepszych defensorów w swoim roczniku na Podlasiu.

Poza boiskiem, Adrian również pełnił rolę klasowego kapitana, wykazywał się serdecznością, koleżeńskością i otwartością na innych. Samodyscyplina, chęć stawania się coraz lepszym każdego dnia i zaufanie metodom treningowym sztabu szkoleniowego stały się fundamentem sukcesu naszego młodego piłkarza.

Adrianowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesów w realizacji piłkarskich marzeń. Ukłony i podziękowania przesyłamy również Rodzicom – państwu Duchnowskim, którzy wychowali wspaniałego, młodego człowieka będącego wzorem do naśladowania w życiu szkolnym, sportowym i społecznym.

Zarząd Akademii Piłkarskiej Talent Białystok