CLJ U-15: Jagiellonia Białystok 2:2 AP TALENT Białystok

 

 

CLJ U-15
Jagiellonia Białystok 2:2 AP TALENT Białystok

W ostatnim meczu sezonu Centralnej Ligi Juniorów U-15 zawodnicy Akademii Piłkarskiej TALENT Białystok zremisowali z Jagiellonią Białystok 2:2. Mecz z pewnością mógł się podobać z uwagi na to, że można w nim było obejrzeć wszystko co w piłce nożnej najciekawsze: gole, obroniony rzut karny, nieustępliwą walkę o każdą piłkę, sytuacje podbramkowe, żółte kartki a na trybunach świetny doping dla naszego zespołu! Młodzi kibice przygotowali nawet oprawę (bęben, race, przyśpiewki). W piątkowym meczu to ekipa Jagi dwukrotnie obejmowała prowadzenie (trzeba to jasno zaznaczyć – po „asystach” naszych zawodnikow) na szczęście dwukrotnie wracaliśmy do gry. Żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali na swoją stronę i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Skład AP TALENT: Kuczyński – Hołowacz, Karłowicz, Onacik, Filimoniuk, Kajewski (Wyszyński), Wolny, Jaśkiewicz, Stefanowicz (Karpiński), Żuberek, Tarasiuk. Rezerwowi: Dylnicki, Majewski, Suchocki, Bujwid.

Gole dla AP TALENT: Tarasiuk x2.

Już tydzień temu nasz zespół po zwycięstwie nad Deltą Warszawa zapewnił sobie 6 miejsce w tabeli i grę na poziomie centralnym w kolejnym sezonie! Brawo DRUŻYNO!!!