MAMY PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W CLJ U-15!
AP TALENT – UKS SMS Łódź 1:0.

W rozegranym 16 marca meczu 2 kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 zawodnicy Akademii Piłkarskiej TALENT pokonali świetnie spisujący się jesienią w CLJ zespół SMS Łódź 1:0. Pierwsza połowa była dla naszych zawodników bardzo ciężka gdyż przyszło nam grać pod silny wiatr. Mimo tego udało nam się zdobyć gola po udanej akcji w defensywie oraz kapitalnie rozwiązanym kontraktu, który sfinalizował w pięknym stylu Janek Żuberek.
Drugą połowę również rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia bo po 4 minutach od jej rozpoczęcia, w skutek świetnie rozegranego ataku, ponownie Żuberek stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale tym razem nie zdobył gola tylko dlatego, że został przez rywala powalony na ziemię tuż przed polem karnym. Decyzja sędziego mogła być tylko jedna – czerwona kartka. Trzeba przyznać, że mimo osłabienia przeciwnicy starali się odwrócić losy meczu. Nam udawało się odpierać ich ataki i wynik do końcowy nie uległ zmianie.
Dopisujemy bardzo cenne 3 punkty! Niestety w tym meczu doznaliśmy również straty w postaci kontuzji Norberta Szorca. Nie wiadomo jak długo potrwa jego przerwa w grze, ale życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Skład: Kuczyński – Karłowicz, Onacik, Szorc, Rosik, Kajewski (63″ Jaśkiewicz), Markiewicz, Wolny (75″ Filimoniuk), Hołowacz, Żuberek, Tarasiuk.
Bramka: Żuberek 35″
Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra już w sobotę 23 marca o 18.30 na bocznym boisku stadionu miejskiego w Białymstoku. Przeciwnikiem będzie aktualny lider tabeli – Escola Varsovia Warszawa. Zapraszamy do wspierania dopingiem naszych zawodników!