V KOLEJKA MŁODZIKA D2

W dniu 01.10.2017 nasze zespoły rozgrywały V kolejkę ligi D2 Młodzików

Dwie wygrane, dwadzieścia trzy strzelone bramki i żadnej straconej to bilans obu zespołów Akademii Piłkarskiej Talent Białystok w rozgrywkach młodzika D2. Wyjazdowe spotkania w Mielniku i Dobrzyniewie Dużym od pierwszej do ostatniej minuty przebiegały pod dyktando gości, którzy udowadniali swą piłkarską wyższość w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

Warto zauważyć, iż wysokie wyniki weekendowych konfrontacji nie wynikały tylko i wyłącznie z indywidualnych popisów poszczególnych zawodników, ale przede wszystkim z dobrej współpracy poszczególnych formacji w określonych strefach boiska. Nie miały miejsca szalone dryblingi, wybicia na oślep czy egoistyczne parcie na bramkę. Trenerzy Dariusz Gołdowski i Michał Tchórznicki przydzieli każdemu z graczy indywidualne założenia, które, niezależnie od wyniku i przebiegu meczu, powinny zostać wykonane. W większości przypadków ta sztuka się udała, co pokazuje słuszność kierunku rozwoju młodych piłkarzy z rocznika 2006.

W kolejny weekend nasze zespoły podejmą na własnym boisku drużyny Hetmana Białystok i Hetmana Tykocin. Spotkania zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 08.10.2017 roku, o godzinie 10 i 11.30 na stadionie przy ul. Pieczurki.

 

AP TALENT  II  BIAŁYSTOK – MKS MIELNIK 12:0 (3:0)

 

BRAMKI:  Perkowski M x2; Puchalski x2; Panasiuk x3; Rzepniewski x2;

Rutkowski;  Szorc; Litwińczuk

 

AP TALENT BIAŁYSTOK – KORONA DOBRZYNIEWO 11: 0 (3:0)

 

BRAMKI: Sawicki x2, Tymiński x2, Potapo;  Gołdowski x4, Zdanowicz; Pankiewicz