Inauguracja Centralnej Ligi Juniorów U-15
Legia Warszawa 3:1 AP TALENT BIAŁYSTOK

W niedzielę 10 marca zawodnicy rocznika 2004 rozpoczęli zmagania w bardzo prestiżowych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Trzeba przyznać, że pierwsza „przeszkoda” jaką napotkali na swej drodze była z najwyższej półki. Wyjazdowy mecz z Legią Warszawa niestety przegraliśmy 1:3, ale wstydu z pewnością nie przynieśliśmy. W pierwszej połowie przewagę posiadali gospodarze, czego efektem były 2 zdobyte przez nich gole (po olbrzymich błędach naszych zawodników). Druga połowa była już bardziej wyrównana i obfitowala w sytuacje bramkowe. My mieliśmy 4 stuprocentowe sytuacje do zdybycia goli (niewykorzystany rzut karny oraz 3 sytuacje sam na sam z bramkarzem) z czego wykorzystaliśmy tylko jedną. Z tego powodu pozostaje niedosyt po tym meczu, jednak postawa naszych zawodników daje duży zastrzyk optymizmu i każe pozytywnie myśleć o kolejnych meczach.

Sklad: Kuczyński – Rosik, Onacik, Szorc, Hołowacz, Markiewicz (70″ Pawnuk), Karłowicz, Wolny („55 Filimoniuk), Jaśkiewicz („60 Chmielewski), Tarasiuk („25 Kajewski), Żuberek. Gol dla AP Talent – Jan Żuberek.