Junior Młodszy z wysokim zwycięstwem w lidze! 💪

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR MŁODSZY (RW)

Wysokim zwycięstwem 5:1 zakończył się mecz 8 kolejki I ligi wojewódzkiej pomiędzy AP Talent Białystok a Narwią Choroszcz.
Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa. Brak koncentracji, złe podejmowane decyzje spowodowały iż, zamiast prowadzić mecz kilkoma bramkami pierwsza połowa zakończyła się 0:1 dla gości. Bramka stracona po rzucie wolny pokazała jakie lekceważące podejście było wśród naszych podopiecznych. Trzeba pochwalić zmienników na drugą połowę którzy weszli na boisko i rozkręcili mecz. Takie podejście do meczu trzeba pokazywać jako przykład innym. Zawodnicy zamiast focha, wykorzystali każdą minutę na boisku i w dużej mierze przyczynili się do zwycięstwa. Brawo !!!

AP Talent  – Narew Choroszcz 5:1