I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO baraże CLJ U–17

17.11.2017r.   A.P. TALENT Białystok  – MKS Znicz Pruszków     0:1

21.11.2017r.   MKS Znicz Pruszków  –  A.P. TALENT Białystok    5:0

 

W barażowym dwumeczu decydującym o awansie do Centralnej Ligi Juniorów U–17 , Akademia Piłkarska Talent nie sprostała Zniczowi Pruszków ulegając rywalom 0:1 i 0:5.

      Gracze z Pruszkowa byli zdecydowanym faworytem dwumeczu, starsi i silniejsi przeciwnicy zaprezentowali bardzo ciekawy futbol oparty na żelaznej taktyce i doskonałej organizacji gry. Porażka białostoczan jest w pełni zasłużona i należy ją traktować jako kolejne, niezwykle cenne doświadczenie. Trenerzy AP Talent nie załamują jednak rąk i z optymizmem patrzą w przyszłość.

Chęć zwycięstwa jest w nas zawsze żywa i obecna, jednak wiedzieliśmy z kim gramy i na co nas stać. Dwumecz dał nam mnóstwo materiałów do analizy, wiemy co jest jeszcze do poprawy i nad czym z większą intensywnością należy pracować. Cieszmy się, że żaden z naszych zawodników nie odniósł kontuzji i w dobrym zdrowiu i dobrych humorach udamy się na turne do Włoch – opowiadają szkoleniowcy białostoczan.

       Zawodników AP Talent czeka teraz wyjazd do włoskiej Bolonii, gdzie zmierzą się z zespołami młodzieżowymi Serie A i Serie B. Trzymamy kciuki!

 

W tym dwumeczu A.P. TALENT Białystok reprezentowali:

Antonowicz Mateusz, Brzostek Szymon, Davtyan Robert, Duchnowski Adrian, Frankowski Fabian, Frankowski Michał, Hołowacz Szymon, Kindeusz Mateusz, Korotkiewicz Jakub, Kosicki Gabriel, Lemański Jakub, Markiewicz Kamil, Mocarski Michał, Szymon Dawid, Tomaszewski Igor, Trofimczuk Kamil, Waszkiewicz Eryk, Żelazowski Mateusz, Żuberek Bartłomiej,