I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO CZWARTA KOLEJKA

08.09.2018r.   A.P. TALENT Białystok – Bsp Jagiellonia     0:2

 

Bramki i asysty:

 

Żółte kartki:

27’ Eryk Waszkiewicz, 62’Filip Sadowski, 66’Mateusz Szuchnicki

 

W meczu czwartej kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych Akademia Piłkarska „Talent” Białystok przegrała z Bsp Jagiellonią Białystok 0:2. Była to pierwsza porażka podopiecznych trenera Piotra Matysa w rozgrywkach.

Sobotni mecz był ciekawym, stojącym na wysokim poziomie spotkaniem. Więcej determinacji, chęci i zaangażowania wykazywali jednak gracze ”żółta-czerwonych” i to oni już do przerwy uzyskali dwubramkowe prowadzenie po fatalnych, indywidualnych błędach gospodarzy.

– Przeciwnicy bardziej chcieli od nas. Nieodpowiednie podejście mentalne naszych zawodników zadecydowało o przebiegu i wyniku tej rywalizacji. Z jednej strony jest to więc zimny prysznic dla nas, ale z drugiej liczymy, że będzie to także olbrzymia dawka pozytywnej mobilizacji, która natchnie naszych chłopców do jeszcze cięższej pracy. Rywalom natomiast gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na rewanż – relacjonują szkoleniowcy AP Talent.

Szansa na poprawę błędów z ostatniego meczu pojawi się już w najbliższą środę, 12.09.2018r, kiedy to w spotkaniu piątej kolejki młodzi zawodnicy  Akademii Piłkarskiej „Talent” Białystok zmierzą się na wyjeździe z MOSP Białystok. Początek derbowej konfrontacji o godzinie 13.

 

W tym meczu A.P. TALENT Białystok reprezentowali:

Brzostek Szymon, Bubel Gabriel, Duchnowski Adrian, Frankowski Michał, Hołowacz Szymon, Kindeusz Mateusz, Lemański Jakub, Markiewicz Kamil, Mingielewicz Damian, Oniskiewicz Daniel, Sadowski Filip, Sakowicz Szymon, Szuchnicki Mateusz, Szymański Szymon, Tatarczuk Marcin, Tomaszewski Igor, Waszkiewicz Eryk, Żelazowski Mateusz,