I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO Druga KOLEJKA A.P. TALENT II Białystok – Mosir Grajewo      3:1

30.03.2018r.  A.P. TALENT II Białystok – Mosir Grajewo      3:1

 

Bramki i asysty:

27’ S. Szymański  (asysta –  D. Mingielewicz), 41’ D. Oniskiewicz, 47’ Szymon Dawid  (asysta –  S. Szymański)

 

Żółte kartki:

77’ D. Rząca

 

W meczu drugiej kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych Akademia Piłkarska Talent II Białystok pokonała u siebie MOSiR Grajewo 3:1. Była to pierwsza wygrana białostoczan w rundzie rewanżowej w bieżących rozgrywkach.

Po porażce w pierwszej kolejce, gracze Talentu II za wszelką cenę chcieli udowodnić, iż w tej lidze mogą odegrać znaczącą rolę i potrafią zaskoczyć każdego przeciwnika. Rywale z Grajewa zawiesili poprzeczkę naprawdę wysoko i gospodarze musieli się wznieść na wyżyny swoich możliwości, aby dopisać do swego konta trzy punkty. Goście imponowali zwłaszcza wybieganiem i zaangażowaniem w każdą akcję meczu, przez co już teraz można stwierdzić, iż nie będą łatwym przeciwnikiem dla każdej drużyny. Trenerzy białostoczan, mimo dobrego wyniku, zwracali uwagę na niepokojącą nieskuteczność swoich podopiecznych, zmarnowany rzut karny i wiele niewykorzystanych sytuacji podbramkowych stanową pokaźny materiał do analizy przez kolejnymi spotkaniami.

W najbliższą sobotę Akademia Piłkarska Talent II Białystok zmierzy się na wyjeździe z ŁKS 1926 Łomża. Początek spotkania o godzinie 14.30.

 

 

W tym meczu A.P. TALENT II Białystok reprezentowali:

Baczewski Daniel, Bleszko Jakub, Bogacewicz Krystian, Borkułak Michał, Bujwid Remigiusz, Cholewo Adam, Jakimiuk Jakub, Kosicki Gabriel, Kurz Kacper, Mingielewicz Damian, Oniskiewicz Daniel, Rząca Dominik,  Sawoń Kamil, Szuchnicki Mateusz, Szymański Szymon, Szymon Dawid, Tatarczuk Kamil, Zieleniecki Maciej