I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO  ÓSMA KOLEJKA

13.04.2017r.  A.P. TALENT II Białystok –  WIGRY Suwałki    0:0

Bardzo pechowo rozpoczęli rundę rewanżową zawodnicy Akademii Piłkarskiej Talent II Białystok w rozgrywkach juniora młodszego. Podopieczni trenerów Piotra Matysa i Dzidosława Żuberka zremisowali przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 0:0.

„We wszystkich dotychczasowych meczach nie stworzyliśmy chyba tylu sytuacji bramkowych, co w spotkaniu z Wigrami. Pojedynki sam na sam, słupki, poprzeczki a nawet niewykorzystany rzut karny sprawiły, że w tym meczu bardziej straciliśmy dwa punkty niż zyskaliśmy jeden” – relacjonują szkoleniowcy „Talentu”.

Zawodnicy z Suwałk, grając przez cały mecz niezwykle ambitnie i walecznie, po końcowym gwizdku nie kryli radości z osiągniętego rezultatu i okoliczności w jakich udało się go wywalczyć. Pamiętać bowiem należy, iż pierwszy mecz obu zespołów zakończył się zwycięstwem białostoczan aż 6:2. Warto również podkreślić bardzo dobrą postawę trójki sędziowskiej, która, w niełatwym do prowadzenia spotkaniu, stanęła na wysokości zadania i ustrzegła się błędów.

W kolejnym spotkaniu zespół AP Talent II Białystok zmierzy się w Grajewie z miejscowym MOSiR-em.

Trzymamy kciuki!

 

W tym meczu A.P. TALENT II Białystok reprezentowali:

Antonowicz Mateusz, Borkułak Michał, Borkułak Mateusz, Bujwid Remigiusz, Cudowski Krzysztof, Frankowski Fabian, Jakimiuk Jakub, Kosicki Gabriel, Lemański Jakub, Maksymowicz Damian, Mocarski Michał, Oniskiewicz Daniel, Sadowski Filip, Sawoń Kamil, Szymon Dawid, Urban Maciej, Żelazowski Mateusz, Żuberek Bartłomiej