I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO PIĄTA KOLEJKA

12.09.2018r.  MOSP Białystok  – A.P. TALENT Białystok 0:1

 

Bramki i asysty:

19’ D. Mingielewicz (asysta M. Frankowski)

 

 

Niewielkim lecz zasłużonym zwycięstwem zakończył się mecz Akademii Piłkarskiej „Talent” Białystok i MOSP Białystok w I Lidze Wojewódzkiej juniorów młodszych. Podopieczni trenera Piotra Matysa wygrali 1:0 odnosząc trzecią wygraną w rozgrywkach.

Derbowa rywalizacja stała na dobrym poziomie, na boisku sporo się działo i licznie zgromadzeni kibice z pewnością nie narzekali na nudę. Optyczną przewagę przez całe spotkanie posiadali goście i  to oni już w 19. minucie zdobyli pierwszą i, jak się później okazało, rozstrzygającą bramkę tego meczu. Szans na podwyższenie wyniku było jeszcze kilka, lecz ambitnie grający zawodnicy MOSP stanowili dobrze zorganizowany i nieustępliwy kolektyw.

Gracze AP Talent zaprezentowali się o wiele lepiej niż w ostatnim spotkaniu przeciwko BSP Jagiellonii Białystok. Być może będzie to dobry prognostyk przed drugą częścią rundy jesiennej sezonu 2018/2019.

W kolejnym meczu dojdzie do derbów AP Talent w I Lidze Wojewódzkiej. Spotkanie zostanie rozegrane 15.09.2018r. o godz. 8. na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

 

W tym meczu A.P. TALENT Białystok reprezentowali:

Bogacewicz Krystian, Brzostek Szymon, Bubel Gabriel, Duchnowski Adrian, Frankowski Michał, Hołowacz Szymon, Kindeusz Mateusz, Kurz Kacper, Gromek Konrad, Lemański Jakub, Mingielewicz Damian, Oniskiewicz Daniel, Sadowski Filip, Sakowicz Szymon, Szuchnicki Mateusz, Szymański Szymon, Tatarczuk Marcin, Tomaszewski Igor,