I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO PIERWSZA KOLEJKA

25.08.2018r.   Wigry Suwałki – A.P. TALENT Białystok      0:1

 

Bramki i asysty:

55’ M. Kindeusz  (asysta –  K. Trofimczuk),

W ostatni weekend sierpnia wystartowały rozgrywki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych, w której Akademia Piłkarska Talent Białystok posiada aż dwa zespoły. Drużyny prowadzone przez trenerów Piotra Matysa i Jacka Markiewicza odniosły zasłużone zwycięstwa pokonując odpowiednio Wigry Suwałki i Piasta Białystok.

Mecz w Suwałkach przebiegał zdecydowanie pod dyktando przyjezdnych, którzy tylko dzięki swojej nieporadności w polu karnym rywali nie odnieśli okazałego zwycięstwa. Dopiero w drugiej połowie wynik spotkania otworzył Mateusz Kindeusz, jednak doskonałych szans do zdobycia kolejnych bramek było jeszcze co najmniej kilka. Zawodnikom obu drużyn z pewnością nie sprzyjały warunki pogodowe, porywisty wiatr i obfite opady deszczu z wątpienia wpłynęły na jakość suwalsko-białostockiej rywalizacji. W pomeczowych rozmowach trenerzy białostoczan podkreślali olbrzymią wagę zdobytych punktów, które cieszą tym bardziej, że zostały zdobyte na trudnym terenie i z wymagającym przeciwnikiem.

W tym meczu A.P. TALENT Białystok reprezentowali:

Brzostek Szymon, Bubel Gabriel, Duchnowski Adrian, Hołowacz Szymon, Kindeusz Mateusz, Kurz Kacper, Lemański Jakub, Markiewicz Jacek, Mingielewicz Damian, Oniskiewicz Daniel, Sakowicz Szymon, Szuchnicki Mateusz, Tatarczuk Marcin, Tomaszewski Igor, Trofimczuk Kamil, Waszkiewicz Eryk, Żelazowski Mateusz,