I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO VI KOLEJKA Wigry Suwałki – A.P. TALENT II Białystok 2:1

21.04.2018r.  Wigry Suwałki  – A.P. TALENT II Białystok      2:1

 

Bramki i asysty:

9’ R. Bujwid

 

Żółte kartki:

16’ D. Oniskiewicz

51’ K. Bogacewicz

 

Czwartą porażkę w rozgrywkach zanotowali gracze Akademii Piłkarskiej Talent II Białystok w rozgrywkach juniora młodszego. Tym razem nasi młodzi piłkarze nie sprostali na wyjeździe Wigrom Suwałki przegrywając 2:1.

Gospodarze zaprezentowali w trakcie weekendowej konfrontacji o wiele więcej chęci, zaangażowania i determinacji, co przełożyło się na ilość stwarzanych sytuacji oraz na końcowy wynik. Białostoczanie przez cały mecz tkwili w niezrozumiałym marazmie, grali wolno, schematycznie, bez tempa i kreatywności. Ponadto, sytuacja na boisku wymusiła na trenerach wiele  zmian i roszad taktycznych, co również nie wpłynęło korzystnie na graczy „Talentu”. Początek meczu nie wskazywał jednak na taki obraz spotkania. Przyjezdni szybko wyszli na prowadzenie i przy odrobinie szczęścia mogli podwyższyć wynik. Z czasem jednak do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Wigier, którzy bezlitośnie wykorzystywali słabości rywali, dwukrotnie zaskakując defensywę gości. Porażka ta zepchnęła zawodników „Talentu” na ostatnie miejsce w tabeli, co z pewnością jest olbrzymim policzkiem dla wszystkich młodych piłkarzy występujących w tym zespole.

Szansa na poprawienie swojej lokaty nadarza się już w najbliższy czwartek 26.04.2018r., kiedy to do Białegostoku na mecz 7. kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych przyjedzie Sparta Augustów. Początek spotkania o godzinie 13.

 

 

W tym meczu A.P. TALENT II Białystok reprezentowali:

Baczewski Daniel, Bleszko Jakub, Bogacewicz Krystian, Borkułak Michał, Bujwid Remigiusz, Cholewo Adam, Gromek Konrad, Jakimiuk Jakub, Kosicki Gabriel, Mingielewicz Damian, Oniskiewicz Daniel, Sakowicz Szymon, Sawoń Kamil, Sieńko Damian, Szuchnicki Mateusz, Szymański Szymon, Szymon Dawid, Tatarczuk Marcin,