I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO TRZECIA KOLEJKA MŁKS Łomża  – A.P. TALENT II Białystok      0:0

7.04.2018r.  MŁKS Łomża  – A.P. TALENT II Białystok      0:0

 

Bramki i asysty:

 

 

Żółte kartki:

26’ D. Oniskiewicz

 

Cenny punkt zdobyli gracze Akademii Piłkarskiej Talent II Białystok w meczu 3. kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych. W minioną sobotę zawodnicy naszej Akademii bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z ŁKS 1926 Łomża.

Gospodarze po raz kolejny pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Łomżynianie są zespołem chcącym grać w piłkę, przystępującym do każdej rywalizacji i każdego rywala z bardzo podobnym, ofensywnym nastawieniem. Białostoczanie rozegrali również bardzo dobre zawody. Mecz mógł się wspaniale ułożyć dla gości, kiedy to już w 6. minucie w polu karnym ewidentnej jedenastki dla przyjezdnych nie dostrzegł arbiter główny. Faul był na tyle groźny, iż boisko z bardzo poważnie wyglądającą kontuzją opuścić musiał Jakub Jakimiuk. W dalszej części gry zawodnicy AP Talent stworzyli sobie jeszcze kilka doskonałych okazji do zdobycia bramki, jednak gospodarzy ratowały zarówno słupki, jak i poprzeczka. Nieskuteczność jest sporym problemem tego zespołu i praca w tym aspekcie powinna być priorytetem każdego młodego piłkarza. Z drugiej zaś strony, poziom zaangażowania i profesjonalizm zawodników w podejściu do zawodów napawa trenerów wielką dumą i radością. Kształtowanie cech wolicjonalnych jest bowiem niezbędne na każdym etapie piłkarskiej edukacji.

W najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie w I Lidze Wojewódzkiej juniorów młodszych. Początek spotkania o godzinie 13:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

 

 

W tym meczu A.P. TALENT II Białystok reprezentowali:

Baczewski Daniel, Bleszko Jakub, Bogacewicz Krystian, Borkułak Michał, Bujwid Remigiusz, Cholewo Adam, Jakimiuk Jakub, Kosicki Gabriel, Mingielewicz Damian, Misiewicz Rafał, Oniskiewicz Daniel, Rząca Dominik,  Sawoń Kamil, Sieńko Damian, Szymański Szymon, Szymon Dawid, Tatarczuk Kamil, Zieleniecki Maciej