I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORA MŁODSZEGO TRZECIA KOLEJKA Mosir Grajewo  – A.P. TALENT Białystok      0:3

06.04.2018r.   Mosir Grajewo  – A.P. TALENT Białystok      0:3

 

Bramki i asysty:

19’ B. Żuberek, 40’ K. Cudowski (asysta –  K. Trofimczuk), 62’ J. Lemański (asysta –  K. Trofimczuk )

 

Żółte kartki:

32’ S. Hołowacz

45’ M. Antonowicz

 

 

Trzecią wygraną zanotowali gracze Akademii Piłkarskiej Talent w rozgrywkach juniora młodszego. Podopieczni trenerów Matysa, Żuberka i Jurkowskiego pewnie pokonali w Grajewie miejscowy MOSiR 3:0.

Gospodarze zaprezentowali się jednak o wiele lepiej niż wskazuje na to końcowy wynik. Grajewianie imponowali determinacją, zaangażowaniem a także umiejętnościami czysto piłkarskimi, co pokazuje jak silna jest obecnie I Liga Wojewódzka w tej kategorii wiekowej. Trenerzy gości podkreślali, iż coraz lepiej funkcjonuje linia defensywna białostockiego zespołu, która posiada w swych szeregach wiele indywidualności, które potrafią jednak ze sobą harmonijnie współpracować. Wisienką na torcie tego meczu była akcja obrońcy Jakuba Lemańskiego, który doskonale wyręczył, często nieskutecznych, napastników i ustalił wynik tej konfrontacji.

Szkoleniowcy AP Talent zwracają ponadto uwagę, iż sam proces przygotowania do poszczególnego meczu nie zaczyna się z chwilą wejścia do autokaru, szatni czy na boisko. Ten proces trwa cały tydzień poprzedzający dane spotkanie, a jego niezbędnymi komponentami są właściwa dieta, odpowiednia ilość snu oraz czas odpoczynku po wysiłku fizycznym. Każdy sportowiec powinien posiadać odpowiednią wiedzę i świadomość w tym zakresie.

       W najbliższą niedzielę odbędą się derby Akademii Piłkarskiej Talent w I Lidze Wojewódzkiej juniorów młodszych. Początek spotkania o godzinie 13.30 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

 

W tym meczu A.P. TALENT Białystok reprezentowali:

Antonowicz Mateusz, Bubel Gabriel, Brzostek Szymon, Cudowski Krzysztof, Davtyan Robert, Duchnowski Adrian, Frankowski Fabian, Hołowacz Szymon, Kindeusz Mateusz, Korotkiewicz Jakub, Lemański Jakub, Luzgo Hubert, Sadowski Filip, Tomaszewski Igor, Trofimczuk Kamil, Waszkiewicz Eryk, Żelazowski Mateusz, Żuberek Bartłomiej