KONTAKT

Dane teleadresowe

Akademia Piłkarska TALENT Białystok

ul. Lniana 18/10
15-674 Białystok
NIP 542 31 69 513
talent@aptalent.pl
Prezes Janusz Kaczmarz – 690 913 999 – kaczmarz@aptalent.pl


Kontakt z trenerami poszczególnych drużyn Akademii:

2001/2002 – Piotr Matys – 690 912 999 – matys@aptalent.pl
2003 – Jacek Markiewicz – 690 006 231 – markiewicz@aptalent.pl
2004 – Mateusz Woroniecki – 698 466 070 – woroniecki@aptalent.pl
2005 – Bartosz Jurkowski – 690 917 999 – jurkowski@aptalent.pl
2006 – Dariusz Gołdowski – 690 005 918 – goldowski@aptalent.pl
2007 – Kamil Makowski – 690 918 999 – makowski@aptalent.pl
2008 – Tomasz Klimczuk – 693 864 441 – klimczuk@aptalent.pl
2009 – Dzidosław Żuberek – 690 916 999 – zuberek@aptalent.pl
Radosław Rybołowicz – 690 008 958 – rybolowicz@aptalent.pl
Karol Szczawiński – 513 841 483 – szczawinski@aptalent.pl
Trener bramkarzy:
Robert Chyży – 691 655 282 – chyzy@aptalent.pl

Boiska i hale treningowe

Zespol Szkół Budowlano-Geodezyjnych – Białystok, ul. Słonimska 47
Zobacz na mapie
Szkola Podstawowa Siostr Misjonarek Swietej Rodziny – Białystok, ul. Mickiewicza 43
Zobacz na mapie
Zespol Szkol Katolickich im. Matki Bozej Milosierdzia – Białystok, ul. Koscielna 3
Zobacz na mapie
Szkola Podstawowa nr 44 – Białystok, ul. Rumiankowa 44
Zobacz na mapie
Szkoła Podstawowa nr 5 – Białystok, ul. Kamienna 15