Akademia Piłkarska TALENT Białystok

Zarząd Akademii Piłkarskiej TALENT Białystok

Kontakt z trenerami poszczególnych drużyn Akademii:

2003
Jacek Markiewicz – 604 171 517
markiewicz@aptalent.pl
2004
Mateusz Woroniecki – 698 466 070
woroniecki@aptalent.pl
2005
Mateusz Woroniecki – 698 466 070
woroniecki@aptalent.pl

Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705
tchorznicki@aptalent.pl
2006
Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705
tchorznicki@aptalent.pl
2007
Kamil Makowski – 690 918 999
makowski@aptalent.pl

Grzegorz Nowajczyk – 530 165 921
nowajczyk@aptalent.pl
2008
Tomasz Klimczuk – 693 864 441
klimczuk@aptalent.pl

Piotr Matys – 690 912 999
matys@aptalent.pl
2009
Dzidosław Żuberek – 690 916 999
zuberek@aptalent.pl

Bartosz Jurkowski – 690 917 999
jurkowski@aptalent.pl
2010
Mateusz Woroniecki – 698 466 070
woroniecki@aptalent.pl
Dzidosław Żuberek – 690 916 999
zuberek@aptalent.pl
2011
Dzidosław Żuberek – 690 916 999
zuberek@aptalent.pl

Anna Trusewicz – 606 682 287
trusewicz@aptalent.pl
Krzysztof Juzwa – 664 730 552
juzwa@aptalent.pl
2012
Wojciech Hajduczenia – 509 422 597
hajduczenia@aptalent.pl
Kamil Makowski – 690 918 999
makowski@aptalent.pl
2013
Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705
tchorznicki@aptalent.pl
Marta Sieliwonik – 606 749 916
sieliwonik@aptalent.pl
Tomasz Klimczuk – 693 864 441
klimczuk@aptalent.pl
Michał Laskowski –793 357 666
laskowski@aptalent.pl
2014/2015
Tomasz Klimczuk – 693 864 441
klimczuk@aptalent.pl
Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705
tchorznicki@aptalent.pl
Marta Sieliwonik – 606 749 916
sieliwonik@aptalent.pl
Michał Laskowski –793 357 666
laskowski@aptalent.pl

Boiska i hale treningowe

Zespół Szkół Budowlano - Geodezyjnych
ul. Słonimska 47/1, Białystok

Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia
ul. Kościelna 3, Białystok

Stadion Miejski
ul. Słoneczna 1, Białystok

Boisko Pieczurki
ul. Pieczurki, Białystok

Szkoła Podstawowa NR 5
ul. Kamienna 15, Białystok