KONTAKT

Dane teleadresowe

Akademia Piłkarska TALENT Białystok

ul. Sybiraków 4a/21
15-204 Białystok

NIP 542 31 69 513
REGON 200365540
KRS 0000358168

talent@aptalent.pl
72 2490 0005 0000 4600 6450 5585
Alior Bank

Prezes Janusz Kaczmarz – 690 913 999 – kaczmarz@aptalent.pl
Członkowie zarządu:
Pan Jurkowski Bartosz
Pan Matys Piotr
Pan Żuberek Dzidosław
Prezes Janusz Kaczmarz urzęduje w godzinach:
09:30 – 12:00 – proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny
17:00-20:00
od Poniedziałku do Piątku, w biurze / pokój nr 16, Zespół Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej w Białymstoku
Wszelkie sprawy formalno – techniczne proszę kierować do Pana Prezesa.

Kontakt z trenerami poszczególnych drużyn Akademii:

 

2001/2002/ 2003(gr. popołudniowa)
Piotr Matys
– 690 912 999 – matys@aptalent.p


2003
Jacek Markiewicz – 604 171 517 – markiewicz@aptalent.pl


2004
Mateusz Woroniecki – 698 466 070–woroniecki@aptalent.pl


2005
Bartosz Jurkowski – 690 917 999 – jurkowski@aptalent.pl


2006
Dariusz Gołdowski – 690 005 918 – goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705-tchorznicki@aptalent.pl


2007 
Kamil Makowski – 690 918 999 –makowski@aptalent.pl

Radosław Rybołowicz – 516 794 795–rybolowicz@aptalent.pl


2008
Tomasz Klimczuk – 693 864 441 – klimczuk@aptalent.pl

Piotr Matys – 690 912 999 – matys@aptalent.p

Paweł Buczek – 795 748 187 – buczek@aptalent.pl


2009  
Dzidosław Żuberek
– 690 916 999 – zuberek@aptalent.pl

Jacek Markiewicz – 604 171 517 – markiewicz@aptalent.pl

Mateusz Woroniecki – 698 466 070–woroniecki@aptalent.pl


2010

Bartosz Jurkowski – 690 917 999 – jurkowski@aptalent.pl

Dzidosław Żuberek – 690 916 999 – zuberek@aptalent.pl


2011

Paweł Buczek – 795 748 187 – buczek@aptalent.pl

Piotr Matys – 690 912 999 – matys@aptalent.pl


2012

Paweł Buczek – 795 748 187 – buczek@aptalent.pl

Piotr Matys – 690 912 999 – matys@aptalent.pl

 

Boiska i hale treningowe

Zespol Szkół Budowlano-Geodezyjnych – Białystok, ul. Słonimska 47
Zobacz na mapie
Szkola Podstawowa Siostr Misjonarek Swietej Rodziny – Białystok, ul. Mickiewicza 43
Zobacz na mapie
Zespol Szkol Katolickich im. Matki Bozej Milosierdzia – Białystok, ul. Koscielna 3
Zobacz na mapie
Szkola Podstawowa nr 44 – Białystok, ul. Rumiankowa 44
Zobacz na mapie
Szkoła Podstawowa nr 5 – Białystok, ul. Kamienna 15