Akademia Piłkarska TALENT Białystok

Zarząd Akademii Piłkarskiej TALENT Białystok

Prezes Akademii Piłkarskiej "TALENT"

Janusz Kaczmarz

690913999


Członek zarządu Akademii Piłkarskiej „TALENT”

Piotr Matys

690 912 999


Członek zarządu Akademii Piłkarskiej „TALENT”

Bartosz Jurkowski

690 917 999


Członek zarządu Akademii Piłkarskiej „TALENT”

Dzidosław Żuberek

690 916 999


Boiska i hale treningowe

Zespół Szkół Budowlano - Geodezyjnych
ul. Słonimska 47/1, Białystok

Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia
ul. Kościelna 3, Białystok

Stadion Miejski
ul. Słoneczna 1, Białystok

Boisko Pieczurki
ul. Pieczurki, Białystok

Szkoła Podstawowa NR 5
ul. Kamienna 15, Białystok

Szkola Podstawowa nr 44
ul. Rumiankowa 44, Białystok

Kontakt z trenerami poszczególnych drużyn Akademii:

2001/2002/2003 (gr. popołudniowa)
Piotr Matys – 690 912 999
matys@aptalent.pl
2003
Jacek Markiewicz – 604 171 517
markiewicz@aptalent.pl
2004
Mateusz Woroniecki – 698 466 070
woroniecki@aptalent.pl
2005
Bartosz Jurkowski – 690 917 999
jurkowski@aptalent.pl
2006
Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705
tchorznicki@aptalent.pl
2007
Kamil Makowski – 690 918 999
makowski@aptalent.pl

Radosław Rybołowicz – 516 794 795
rybolowicz@aptalent.pl
2008
Tomasz Klimczuk – 693 864 441
klimczuk@aptalent.pl

Piotr Matys – 690 912 999
matys@aptalent.pl
2009
Dzidosław Żuberek – 690 916 999
zuberek@aptalent.pl

Jacek Markiewicz – 604 171 517
markiewicz@aptalent.pl
Mateusz Woroniecki – 698 466 070
woroniecki@aptalent.pl
2010
Bartosz Jurkowski – 690 917 999
jurkowski@aptalent.pl

Dzidosław Żuberek – 690 916 999
zuberek@aptalent.pl
Mateusz Woroniecki – 698 466 070
woroniecki@aptalent.pl
2011
Paweł Buczek – 795 748 187
buczek@aptalent.pl

Anna Trusewicz – 606 682 287
trusewicz@aptalent.pl
2012
Paweł Buczek – 795 748 187
buczek@aptalent.pl

Anna Trusewicz – 606 682 287
trusewicz@aptalent.pl
Marta Sieliwonik – 606 749 916
sieliwonik@aptalent.pl
Wojciech Hajduczenia – 606 749 916
hajduczenia@aptalent.pl
2013
Paweł Buczek – 795 748 187
buczek@aptalent.pl

Anna Trusewicz – 606 682 287
trusewicz@aptalent.pl
Marta Sieliwonik – 606 749 916
sieliwonik@aptalent.pl
Wojciech Hajduczenia – 606 749 916
hajduczenia@aptalent.pl