Zarząd Akademii Piłkarskiej „Talent” Białystok z ogromną przyjemnością chciałby poinformować, iż nasz wychowanek, Michał Mocarski, został zawodnikiem W.K.S. Śląsk Wrocław. Nasz podopieczny jest kolejnym po Damianie Maksymowiczu graczem Akademii Piłkarskiej Talent Białystok, który trafił do profesjonalnego zespołu i będzie miał szansę dalszego rozwoju na bardzo wysokim poziomie.

Pragniemy podkreślić, iż decyzja o transferze była oparta na wzorowej współpracy na linii: rodzice-zawodnik-Akademia. Sam bramkarz był obserwowany przez kilka klubów z Europy i z całej Polski. Michał, swoją tytaniczną pracą i żelazną konsekwencją w dążeniu do celu, udowodnił, iż zasługuje na miejsce w klubie z Ekstraklasy. Przyszłość, która rysuje się przed 16-latkiem, jest pełna wyzwań i wspaniałych perspektyw. Wierzymy, iż nauka, nie tylko sportowa, którą Michał odebrał w Akademii Piłkarskiej Talent, zaowocuje rozwojem na wielu płaszczyznach, dzięki czemu nasz wychowanek stanie się dojrzałym człowiekiem i sportowcem.

Wiele również wskazuje na to, iż kolejni zawodnicy z rocznika 2001/2002/2003 będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w bardzo dobrych klubach w kraju i za granicą. Akademia Piłkarska Talent realizuje w ten sposób jeden z głównych celów, który przyświecał założycielom Akademii: umożliwienie swoim wychowankom gry w jak najlepszych zespołach, na jak najwyższym poziomie. Zawodnicy są niezwykle świadomi szansy, która się przed nimi otworzyła, na każdym treningu wykonują ogromną pracę, ponieważ są przekonani, iż jest to jedyna droga, która prowadzi do celu.

Rodzicom Michała i samemu zawodnikowi życzymy powodzenia w nowym klubie. A my wszyscy z ogromną ciekawością będziemy śledzić dalszą karierę Michała, który stał się kolejnym ambasadorem naszej Akademii!