Szanowni Rodzice i Opiekunowie.

Wychodząc naprzeciw Państwa zapytaniom w temacie obozu piłkarskiego, prosimy  o zapoznanie się z treścią poniżej. Wyjaśniamy, w jaki sposób będą odbywały się organizowane przez nas zgrupowania.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku całkowitego zamknięcia naszej gospodarki przez Rząd RP, nasze obozy piłkarskie będą ODWOŁANE, a wszystkie wniesione przez Państwa opłaty zostaną ZWRÓCONE W PEŁNEJ WYSOKOŚCI !

TERMINY oraz ROCZNIKI biorące udział:

– 22.01.2021 – 28.01.2021 (7 dni) Olecko – roczniki 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i młodsi.
– 30.01.2021 – 7.02.2021 (9 dni) Pokrzywna – roczniki 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008.

ILOŚĆ MIEJSC BĘDZIE OGRANICZONA, UZALEŻNIONA OD DECYZJI RZĄDU RP.

Proponujemy, w tym trudnym czasie, zawodnikom naszej Akademii przeżycie wspaniałej, przygody i spędzenia dni pełnych wrażeń razem z nami. Jesteśmy świadomi okoliczności, w trakcie których obecnie działamy. W okresie letnim zorganizowaliśmy trzy obozy, które odbyły się zgodnie z planem i zachowanym reżimem sanitarnym. Dzięki temu nasi podopieczni wrócili zdrowi, zachowując ciągłość szkolenia (w tym czasie jest to bardzo ważne), indywidualnie każdy z zawodników zanotował duży postęp w rozwoju psychomotorycznym, a zespoły osiągnęły wysokie miejsca w rozgrywkach wojewódzkich w swoich kategoriach wiekowych.

NAJWAŻNIEJSZE jest jednak ZDROWIE naszych ZAWODNIKÓW!!!

Dlatego, dopiero po uzyskaniu całkowitej pewności w kwestii zachowania wszelkich norm bezpieczeństwa, podjęliśmy decyzję o organizacji obozów w Olecku i Pokrzywnej. Poczyniliśmy wszystkie możliwe kroki, aby nasz wyjazd spełniał najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane przez Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Sportu i Główny Inspektorat Sanitarny. Nasi partnerzy, firmy; Biacomex, Słoneczne Mazury oraz Hotel Sudety, dysponują najnowocześniejszym sprzętem dostosowanym do obecnej sytuacji epidemicznej, który zapewni uczestnikom wyjazdu komfort i bezpieczeństwo. Naszym wielkim marzeniem jest, aby wszyscy nasi zawodnicy wciąż rozwijali się jako ludzie i jako sportowcy. Jesteśmy przekonani, że najbliższy obóz bardzo im w tym pomoże. Chcemy Państwu przedstawić w jaki sposób będą organizowane treningi oraz inne atrakcje, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i higienę.

TRANSPORT

Przed każdym wyjazdem naszych zawodników, w każdym autokarze będzie przeprowadzone ozonowanie. Ilość osób wewnątrz autobusu będzie uzależniona od wytycznych określonych
w przepisach. Po przyjeździe na miejsce zgrupowania, pusty autokar będzie zamknięty na 60 minut i dezynfekowany przez kierowcę. Nikt – w tym czasie – nie będzie mógł wejść do środka.

REŻIM SANITARNY
OŚRODEK „SKARPA” i HOTEL „SUDETY”

• limit osób w Ośrodku;
• mierzenie temperatury bezdotykowym termometrem po przyjeździe do Ośrodka;
• mierzenie temperatury bezdotykowym termometrem 2 razy dziennie (rano i wieczorem) podczas pobytu;
• pielęgniarka (szybka interwencja w razie potrzeby);
• dezynfekcja czyli zamgławienie/ozonowanie wszystkich pokoi przed przyjazdem  oraz podczas pobytu, kiedy uczestnicy będą poza hotelem;
• szczegółowa dezynfekcja toalet;
• odpowiednia liczba zawodników w pokojach – zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w danym momencie;
• dezynfekcja rąk przed wejściem do restauracji;
• odpowiednia liczba osób w restauracji podczas posiłków – zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w danym momencie;
• dezynfekcja przestrzeni części wspólnej przez lampy UV.

OBIEKTY SPORTOWE oraz ATRAKCJE

Hotel Sudety, Pokrzywna

– Boisko piłkarskie pełnowymiarowe ze sztuczną murawą
– Piłkarzyki, stół bilardowy oraz stół do tenisa stołowego – w tym przypadku odpowiednia liczba uczestników oraz dezynfekcja używanych przyborów i przyrządów;
– Sala konferencyjna – odpowiednia liczba uczestników, pełna dezynfekcja po zakończonych zajęciach;
– Hala sportowa;
– Ranne zaprawy biegowe;
– Odnowa biologiczna (sauna, jacuzzi);
– Wspólne wieczorne odprawy, zabawy oraz quizy przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa wszystkich uczestników;
– analizy taktyczne, treningi motoryczne

Ośrodek Skarpa, Olecko

– Hala sportowa (2 lub 3 treningi dziennie);
– Aktywne spędzanie czasu między treningami – zajęcia plastyczno-edukacyjne z animatorami czasu wolnego;
– Ścianka wspinaczkowa;
– Piłkarzyki, stół bilardowy oraz stół do tenisa stołowego – w tym przypadku odpowiednia liczba uczestników oraz dezynfekcja używanych przyborów i przyrządów;
– Pokazy multimedialne wspomagające rozwój psychofizyczny dziecka;
– Wspólne wieczorne odprawy, zabawy oraz quizy przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa wszystkich uczestników;– Pomoc przy codziennych czynnościach związanych z harmonijnym przebiegiem obozu (wspólne posiłki, przygotowanie do treningu, dbanie o higienę osobistą, współpraca w grupie i nawiązywanie więzi koleżeńskich)

Każdy trener na pewno będzie chciał stworzyć takie warunki, aby każdy z zawodników wrócił do swoich rodziców zadowolony, ale przede wszystkim zdrowy !!!
W obecnej sytuacji to jest naszym priorytetem.

Zarząd
Akademii Piłkarskiej
TALENT Białystok