Pierwszy turniej halowy rocznika 2011 !

W miniony weekend podopieczni Trenera Pawła Buczka oraz Anny Trusewicz wzięli udział w swoim pierwszym turnieju halowym sezonu 2019/2020. Zaczęliśmy od dwudniowego, wymagającego, międzynarodowego „Football Festival” w Olecku.

Tym, co wyróżniało ten turniej spośród innych, były bandy rozstawione wokół boiska. Spowodowało to bardzo wysoką intensywność i małą ilość przerw w grze. A same mecze trwały aż 22 minuty!

Turniej zaczęliśmy rewelacyjnie, od zwycięstwa 8:1 nad SIAULAI FM. Jednak rywal w kolejnym meczu – SIAULAI FM – wykorzystał rozluźnienie oraz dużą ilość błędów indywidualnych naszych młodych zawodników strzelając nam 7 bramek, tracąc przy tym 2. Następne dwa mecz to brak skuteczności „Talenciaków” i bardzo duża ilość strzałów ale.. prosto w bramkarza. Przegrywamy 2:3 oraz 3:4.

Następny dzień to już pokaz możliwości naszych wszystkich zawodników!
Zaczęliśmy od zwycięstwa 6:3 z Jagiellonią Białystok, następnie pokonaliśmy 7:1 Lwy Białystok, 9:2 Gelezenis Vilkas Vilnus i na zakończenie – zwycięstwo 6:1 z SIAULAI FM.

Reasumując – Trenerzy rocznika 2011 mogą być zadowoleni z całego turnieju. Był to dopiero drugi kontakt z halą naszych młodych adeptów, ponieważ do tej pory rocznik trenował na boisku ze sztuczną murawą. W trakcie meczów można było zobaczyć dużo indywidualnych pojedynków, ale również bardzo mądrej gry podaniami, szukania wolnych przestrzeni. Brawo drużyna!

Dziękujemy Rodzicom oraz naszemu sponsorowi – Stacji Paliw MOYA – bez Was, ten wyjazd nie byłby możliwy!

W najbliższą sobotę kolejny turniej na zaproszenie Football Dream Passion Ostrów Mazowiecka – trzymajcie kciuki!

Skład: Krętowski Adam, Piotrowski Anotni, Klimowicz Wiktor, Tomporowski Oskar, Pawelski Tomasz, Kawałko Hubert, Witkowski Michał, Trusewicz Filip, Woźniewski Witold, Wojciechowicz Gabriel, Dejneka Szymon, Poniatowski Łukasz, Nazarczuk Jakub.