Rocznik 2011 ma już za sobą kolejną dawkę emocji, wysiłku oraz radości w postaci sportowej zabawy ponieważ wziął udział w turnieju „Małe Mistrzostwa”, który odbył się w Ostrołęce pierwszego dnia września. Oprócz możliwości rozegrania aż ośmiu spotkań, na dzieci czekało mnóstwo przeróżnych atrakcji. Na rozpoczęcie turnieju młodzi adepci podziwiali występ Adriana Duszaka, który w 2014 roku zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Niemiec Freestyle Football. Ponad to, w trakcie meczów mogli korzystać z przeróżnych atrakcji takich, jak Football Darts czy dmuchana zjeżdżalnia a na koniec każdy z nich otrzymał zasłużony medal za uczestnictwo. Dodatkowo, każda drużyna uzyskała puchar!
  Był to jeden z pierwszych turniejów, w którym Ci mali sportowcy mieli okazje uczestniczyć. Pomimo niewielkiego doświadczenia widać było potencjał, jaki tkwi w tych młodych zawodnikach. Jednak motywację zdobyli nie tylko oni – trener nie ukrywa swojej dumy i już planuje najbliższą przyszłość podopiecznych.
  Nie można nie wspomnieć również o rodzicach, którzy świetnie spisali się w wiernym kibicowaniu swoim pociechom dając im wsparcie przez cały turniej.
 
AP Talent Białystok: Wiktor Klimowicz, Paweł Nowakowski, Gabriel Wojciechowicz, Jakub Nazarczuk, Oskar Tomporowski, Franciszek Karanowski, Paweł Skwarski, Szymon Dejneka, Witold Woźniewski, Antoni Piotrowski, Hubert Kawałko, Bartosz Panasiuk.