Rocznik 2011 wicemistrzem województwa podlaskiego!
Nasz najmłodszy rocznik grający w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Nożnej swój pierwszy wielki finał rozegrał w miniony poniedziałek 17.06 na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku. 

Podopieczni trenera Pawła Buczka oraz Anny Trusewicz, zanim zagrali w wielkim finale, musieli w swoich ligowych rozgrywkach stawić czoła akademii Hattrick Białystok, MOSP Białystok oraz Gryfik Gródek. Chłopcy z każdym meczem nabierali większej pewności siebie, co przełożyło się po 4 kolejkach na ostatecznie 1 miejsce w grupie wygrywając 10 spotkań, 1 remisując i tylko raz schodząc pokonanym z boiska. 

W poniedziałkowy poranek nasze maluchy nie przegrały żadnego spotkania aż do finału, gdzie niestety musli uznać wyższość rywali przegrywając 0:2 z Akademią Wigry Suwałki jednocześnie zdobywając tytuł Wicemistrza Województwa Podlaskiego w roczniku 2011 ! 

W sezonie 2018/2019 chłopcy zrobili ogromny postęp zarówno piłkarski, jak i mentalny. Z każdym turniejem czy meczem uczyli się czegoś nowego, nabierali większej pewności siebie, jak i zdobywali świadomość, że aby coś osiągnąć – muszą ciężko pracować. Oczywiście nie zapominając przy tym wszystkim o… DOBREJ ZABAWIE 😁 

Naszym małym piłkarzom gratulujemy, życzy udanych wakacji z piłką przy nodze i do zobaczenia na treningach w sierpniu!