Kolejne starcie ligi Trampkarza

AP Talent III – Promień Mońki 1:1

55 minuta Półkośnik

W kolejnym starciu w lidze Trampkarza nasi piłkarze zdołali uratować jeden punkt z Promieniem Mońki. Zawodnicy kompletnie zlekceważyli przeciwnika, być może dlatego, że w pierwszym wyjazdowym meczu pokonali rówieśników na ich boisku.. Tym razem jednak nie było tak łatwo. Zespół z Moniek bronił się całą drużyną i po przejęciu piłki kontratakował. Jedna z takich akcji w 26 minucie przyniosła prowadzenie drużynie gości. Widmo przegranej zajrzało w oczy naszym zawodnikom, którzy zaczęli grać szybciej i składniej. Taka gra przynosiła sporo akcji do strzelenia bramki, ale nerwowość i koncentracja nie była w tym dniu naszą silną stroną. W 55 minucie bardzo ładną akcję skrzydłem przeprowadził Cyprian Cylwik i podał do wbiegającego  Gabriela Półkośnika, który wykończył całą akcję golem. Zabrakło czasu na zdobycie zwycięskiej bramki, jest to niewątpliwie dobra nauczka dla naszych młodych piłkarzy – Nigdy nie lekceważ przeciwnika!!!

Skład: Piskorz, Pawluczuk, Dąbrowski, Paszkowski, Pawłowski, Stefanowski, Grzybowski, Markiewicz, Bujnarowski, Cylwik, Michałowski, Półkośnik, Drągowski, Szmigiel, Szycko, Wojtkielewicz.

 

Pamiętajcie młodzi piłkarze !!!

10 Przykazań Piłkarza:

  • Piłka nożna jest naszą pasją – gra w piłkę sprawia przyjemność, a największe osiągnięcia osiąga się tylko z radosnym sercem !
  • Drużyna jest najważniejsza – jeśli drużynie idzie dobrze, to wszystkim zawodnikom idzie dobrze.
  • Piłka nożna jest grą zespołową – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Doceniaj swoich partnerów z wszystkimi ich zaletami i słabościami – każdemu może się trafić gorsze zagranie, gorszy mecz, gorszy dzień, gorszy sezon.
  • Każdy trening wymaga absolutnej koncentracji i pracowitości – czego nie opanujesz na treningu, to się nie uda podczas meczu.
  • Zawsze myśl pozytywnie – każdy mecz może być wygrany jeśli tylko wszyscy są o tym przekonani. Wierz i walcz o zwycięstwo od pierwszej do ostatniej minuty meczu.
  • Dbaj o sprzęt – zawsze dobrze „obchodzić się” z piłką, bo w przeciwnym razie przyjdzie taki moment, że ona „źle się obejdzie” z Tobą !
  • Nigdy nie lekceważ rywala – Ci którzy myślą, że będzie łatwo, najczęściej po meczu mają głupią minę.
  • Nigdy nie trać celu z oczu – piłka musi znaleźć się w bramce.
  • Z tyłu musi być zero – każdy pojedynek jeden na jeden prowadź tak, jakby miał być ostatnim.
  • Trener ma zawsze rację – pamiętaj o tym dla dobra własnego jak i całej drużyny.