SAMSUNG CSC

„100% trzeźwości – 100% możliwości!” – turniej TALENT CUP 2019 dla rocznika 2011!

16 marca 2019r. w hali Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia odbył się turniej organizowany przez naszą Akademię – TALENT CUP 2019 pod hasłem „100% trzeźwości – 100% możliwości”.
W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny z miejsc 1-2 awansowały do Ligi Mistrzów, a z miejsc 3-4 do Ligi Europy i tam rywalizowały o ostateczne miejsca. Podczas całego turnieju padło mnóstwo goli! Mogliśmy zobaczyć dużo przepięknych parad bramkarskich oraz efektownych zagrań! Rodzice podziwiali to wszystko z trybun popijając sobie pyszną kawę od Hotelu Santana oraz delektując się rewelacyjnym ciastem stworzonym przez Cukiernię Kryszeń!   
Nasza Akademia zapewniła tego dnia wiele atrakcji. Gościem specjalnym turnieju był Adrian Duszak, który swoim profesjonalnym występem Freestyle Football otworzył turniej, a po fazie grupowej przeprowadził warsztaty dla zawodników oraz chętnych kibiców!
Wszystkim rodzicom rocznika 2011 dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu turnieju, drużynom za  udział i dobrą zabawę, a sponsorom za wsparcie zarówno finansowe jak i rzeczowe! 

Liga Mistrzów

1. Junior Białystok
2. APN Ostrołęka
3. Korona Ostrołęka
4. UKS AP Ostrów Mazowiecka

Liga Europy

1. Wigry Suwałki
2. Akademia Malucha
3. FA Szczytno
4. Talent Białystok


Król Strzelców

Maksymilian Pugacewicz

Najlepszy Zawodnik

Hubert Kuderko

Najlepszy Bramkarz

Anna Balińska

Sponsorzy Turnieju:

Hotel Santana
Cukiernia Kryszeń
Fizjoterapia Kamil Załęski
Szkoła Tańca „TANMUZ”

Zapraszamy do galerii zdjęć!