Bardzo pozytywna ocena Zespołu Sportu Młodzieżowego!!

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, iż Akademia Piłkarska Talent została bardzo pozytywnie oceniona przez Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie. Mając na uwadze niezwykle krótki czas funkcjonowania Akademii ( w stosunku do innych klubów z wieloletnią tradycją), jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni z tego osiągnięcia. Nakreślona przez Zarząd Akademii filozofia i kierunek szkolenia okazały się trafne. Podkreślić należy, iż do naszej Akademii przychodzą dzieci, jak to określili nasi rywale, „z ulicy”, a więc tym bardziej należą się brawa szkoleniowcom, że potrafią z każdego dziecka ukształtować piłkarza.
  „System Sportu Młodzieżowego to przyjmowany corocznie zbiór zasad i regulaminów, które dotyczą organizacji szkolenia i współzawodnictwa sportowego uzdolnionej młodzieży. Pierwsze poważne zawody młodzi sportowcy rozgrywają w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego. Rozgrywki są możliwością sprawdzenia się w rywalizacji z zawodnikami z innych województw, powiatów, gmin oraz klubów. To pozwala zapewnić optymalne warunki szkolenia. W ten sposób zdobyte doświadczenia owocują podnoszeniem poziomu sportowego.” (Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka)

Spośród ocenianych 159-ciu klubów piłkarskich z całej Polski, Akademia Piłkarska Talent znalazła się na 41. miejscu. Natomiast w województwie podlaskim uplasowaliśmy się na 3. miejscu. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych trenerów i zawodników i cieszymy się z tak prestiżowego osiągnięcia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Zespołu Sportu Młodzieżowego http://www.sport-mlodziezowy.pl/,

Wyniki współzawodnictwa województw, powiatów, gmin, klubów w kategoriach: młodzieżowcy, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy http://www.sport-mlodziezowy.pl/images/SSM-2016_czesc1.pdf

Pragniemy podkreślić, iż ten wspaniały wynik, stanowi dla nas olbrzymi bodziec do dalszej, wytężonej pracy.

Nie możemy spocząć na laurach, bo kto stoi w miejscu ten się cofa!

Zarząd AP Talent