Od nowego sezonu, wychowanek Akademii Piłkarskiej „TALENT” Białystok, napastnik Jan Żuberek z rocznika 2004, będzie miał okazję kształcić swoje piłkarskie umiejętności pod okiem trenerów Interu Mediolan. Mierzący 188 cm. Żuberek ma za sobą bardzo udany sezon w barwach młodzieżówki SPALL Ferrara. Polak strzelił 10 goli w 15 meczach ligowych i udowodnił, że ma olbrzymi potencjał. W drużynie Primavery Interu już od kilku lat nie było żadnego reprezentanta młodzieżowych kadr „Biało-Czerwonych”.

„To dla mnie wielki honor, ale również przyjemność być częścią tego prestiżowego i utytułowanego klubu” – Jan Żuberek na Instagramie.

Zarząd Akademii Piłkarskiej „Talent” Białystok jest niezwykle dumny, iż po raz kolejny udało się nam zrealizować jeden z podstawowych celów przyświecających nam w procesie szkolenia młodych piłkarzy, a więc umożliwienie wyjazdu najlepszym zawodnikom do czołowych klubów w Polsce i na świecie. Wierzymy również, że zostanie on zauważony i ponownie powołany przez selekcjonera do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Rodzicom, trenerom i Janowi oraz wszystkim, którzy mieli udział w tym przedsięwzięciu serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!