Akademia Piłkarska TALENT Białystok

Zarząd Akademii Piłkarskiej TALENT Białystok

Kontakt z trenerami poszczególnych drużyn Akademii:

2006
Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Grzegorz Nowajczyk – 530 165 921
nowajczyk@aptalent.pl
2007
Jacek Markiewicz – 604 171 517
markiewicz@aptalent.pl

2008
Tomasz Klimczuk – 693 864 441
klimczuk@aptalent.pl

Piotr Matys – 690 912 999
matys@aptalent.pl
2009
Dzidosław Żuberek – 690 916 999
zuberek@aptalent.pl

2010
Mateusz Woroniecki – 698 466 070
woroniecki@aptalent.pl
Dzidosław Żuberek – 690 916 999
zuberek@aptalent.pl
2011
Krzysztof Juzwa - 664 730 552
juzwa@aptalent.pl
Grzegorz Nowajczyk– 530 165 921
nowajczyk@aptalent.pl
2012
Bartosz Żuberek – 884 892 346
b.zuberek@aptalent.pl
2013
Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705
tchorznicki@aptalent.pl
Piotr Matys – 690 912 999
matys@aptalent.pl
2014
Dariusz Gołdowski – 690 005 918
goldowski@aptalent.pl

Michał Tchórznicki – 507 705 705
tchorznicki@aptalent.pl
Piotr Matys – 690 912 999
matys@aptalent.pl
2015/2016//2017/2018
Tomasz Klimczuk – 693 864 441
klimczuk@aptalent.pl
Marta Sieliwonik – 606 749 916
sieliwonik@aptalent.pl
Michał Laskowski –793 357 666
laskowski@aptalent.pl

Boiska i hale treningowe

Zespół Szkół Budowlano - Geodezyjnych
ul. Słonimska 47/1, Białystok

Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia
ul. Kościelna 3, Białystok

Stadion Miejski
ul. Słoneczna 1, Białystok

Boisko Pieczurki
ul. Pieczurki, Białystok

Szkoła Podstawowa NR 5
ul. Kamienna 15, Białystok